Hakkımızda

Hakkımızda

 Sınırların artık engel olmadığı ve pazarların kıtalara yayıldığı birbirine bağlı bir dünyada, uluslararası ticaret ekonomik büyüme ve kalkınmanın mihenk taşı olarak ortaya çıktı. Bu dinamik manzaranın merkezinde, kendini işine adamış ve yetenekli bireylerden oluşan bir Dış Ticaret Ekibi yatıyor. Bu isimsiz kahramanlar, sınır ötesi işlemleri kolaylaştırmak, dünya çapındaki ortaklarla ilişkileri beslemek ve küresel ticareti yöneten karmaşık düzenlemeler ağında gezinmek için perde arkasında yorulmadan çalışıyor.

Küresel ticaretin coğrafi sınırları aştığı birbirine bağlı bir dünyada, Fosens dış ticaret alanında bir yenilik ve başarı feneri olarak dimdik duruyor. Acımasız bir mükemmellik arayışı ve uluslararası ilişkileri geliştirmeye yönelik sarsılmaz bir kararlılıkla Fosens Dış Ticaret  uluslararası ticaretin rekabetçi ortamında kendisine farklı bir niş oluşturmuştur.

1986'da kurulan Fosens Dış Ticaret  , pazarlar, kültürler ve ekonomiler arasındaki uçurumu kapatma vizyonuyla yola çıktı. Alçakgönüllü bir çaba olarak başlayan şey, dış ticaret endüstrisinde bir güç merkezine dönüştü ve dünyanın dört bir yanındaki müşterilere sürekli olarak benzersiz çözümler ve hizmetler sağladı.

Fosens Dış Ticaret 'nın başarı öyküsünün merkezinde, dış ticarette benzersiz uzmanlığa sahip deneyimli profesyonellerden oluşan bir ekip yer alır. Pazar eğilimleri, düzenleyici çerçeveler ve kültürler arası dinamikler hakkındaki kapsamlı anlayışları, şirketin küresel ticaretin karmaşık inceliklerinde ustalıkla gezinmesini sağlar. İthalat ve ihracat lojistiğinden uygunluk yönetimine kadar ,Fosens Dış Ticaret  hassasiyet ve yeterlilikle eş anlamlıdır.